همدلی کلید است

طراحی بهتر از طریق انسانیت

با استفاده از برخی ویژگی‌های غیرقابل سنجش – مانند همدلی و درک عمیق انسانی – می‌توانیم مشکلات به ظاهر غیرقابل حل را حل کنیم. این رویکرد انسان محور نه تنها می‌تواند مسائل اساسی را با بیشترین تأثیر و معنا شناسایی کند، بلکه می‌تواند راه‌حل‌های سریع، کامل و متحول کننده‌ای ایجاد کند که قدرت تغییر زندگی‌ها را دارند. این مفهوم نوآوری طراحی نامیده می شود. و این کلید برای هر کاری است که ما انجام می دهیم.

 

طرز فکر روند. ابزار.

درست انجام دادن کار

ما یک رویکرد سه گانه برای آموزش نوآوری طراحی داریم.

طرز فکر

به خودتان قدرت دهید تا ببینید چه چیزی ممکن است

طرز فکر شما به شما کمک می کند ریسک کنید و آینده را طراحی کنید. با گنجاندن ویژگی های زیر در رویکرد خود، می توانید با یک مشکل مبهم شروع کنید و با یک راه حل تحول آفرین به پایان برسانید. نوآوری در طراحی را به عنوان یک بازی جدی در نظر بگیرید. برای اتخاذ طرز فکر طراح، سعی کنید ترس خود را از شکست کنار بگذارید و یک نگرش متمرکز بر راه حل اتخاذ کنید.

ذهنیت های کلیدی نوآوری طراحی

روند

روند

کاربر نهایی را در نظر داشته باشید

نوآوری طراحی با مشکلات نامرتب و نامشخص شروع می شود و در نهایت دستورالعمل های واضحی را بر اساس نیاز انسان، امکان سنجی فناوری و فرصت های بازار ارائه می دهد. هرکسی روش متفاوتی برای توصیف فرآیند نوآوری طراحی دارد، اما همه آنها شامل نسخه‌ای از این مراحل هستند: شناسایی، ایده‌پردازی و تکرار. با توجه به اینکه فرآیند را توصیف می کنید، هدف این است که این امکان را برای شما ایجاد کند که با توجه به کاربر نهایی طراحی کنید.

نوآوری در طراحی، رهبران را قادر می‌سازد تا راه‌حل‌های معناداری را توسعه دهند، ارزش‌های جدید خلق کنند و

نقشه های خدمات

نقشه های خدمات

اگر در حال طراحی یک سیستم پیچیده مانند یک سرویس جدید هستید، به راهی برای تجسم این پیچیدگی نیاز دارید تا با تیم خود به توافق برسید، دیدگاه‌های همه ذینفعان خود را نشان دهید، و مدل‌های جدید را در کمترین حد آزمایش کنید. -فرمت وفاداری نقشه‌برداری سرویس به شما امکان می‌دهد لایه‌های چندگانه یک سرویس را به سرعت و به راحتی ترسیم کنید.

پنل های کاربر

پنل های کاربر

امکانات جدید را تصور کنند. در بالاترین سطح، طراحی خلاقیت و توانایی تصور آینده ای جدید را باز می کند.

– جولیو ام اوتینو، رئیس دانشکده مهندسی و علوم کاربردی مک کورمیک

ابزار

ابزار

فقط یک مشکل را حل نکنید – یک فرصت را بسازید

هیچ جایزه بزرگی برای حل صحیح مشکل اشتباه وجود ندارد. به عبارت دیگر، یافتن فرصت مناسب به اندازه یافتن راه حل مهم است. به همین دلیل صحبت با افرادی که از طراحی شما استفاده خواهند کرد بسیار مهم است. توانایی ارائه و دریافت بازخورد یک ابزار ضروری برای نوآوری در طراحی است.

نمونه هایی از ابزارهای نوآوری طراحی

اینها تنها تعدادی از ابزارهایی هستند که ما برای کمک به دانش آموزان خود در تعامل با کاربران، ترکیب بینش آنها و تأیید اینکه آنها مشکل درست را حل می کنند استفاده می کنیم.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *