اینترنت اشیا برای انرژی، خدمات شهری و خانه‌های متصل هوشمند


 از طریق SlideShares کلیک کنید، و پرفروش‌ترین دستگاه‌های خانه هوشمند در آمازون را بررسی کنید تا درباره کاربرد «اینترنت اشیا » (IoT) برای انرژی هوشمند و خانه‌های متصل بیشتر بدانید. ورق بزنید تا ببینید چه چیزی به شما علاقه دارد و از این جعبه ابزار نوآوری به عنوان کاتالیزوری نه تنها برای یادگیری و درک، بلکه برای بینش و ایده ها استفاده کنید. به این فکر کنید که چگونه می‌توانید برخی از گرایش‌ها و فناوری‌ها را برای مشتریان، سازمان یا جامعه خود اعمال کنید. ایده های خود را در یک ژورنال فهرست کنید یا بهتر است هر کدام را در یادداشتی بنویسید تا بتوانید آنها را سازماندهی کنید.

محصولات پرفروش در آمازون برای خانه متصل به انرژی هوشمند

پرفروش ترین ترموستات های خانگی هوشمند در آمازون

مصرف کنندگان چه چیزی را برای خانه متصل به انرژی هوشمند خود انتخاب می کنند؟ Nest، Ecobee، و Honeywell سه ترموستات خانه هوشمند پرفروش را در آمازون ارائه می دهند. همه ترموستات های هوشمند به Wifi متصل می شوند و با Amazon Alexa یکپارچه می شوند. ما همچنین قیمت فعلی، جزئیات کیفیت و کمیت رتبه‌بندی و رتبه‌بندی پرفروش‌ها را در دسته ابزارها و سخت‌افزاری که آمازون این دستگاه‌های هوشمند را در آن قرار می‌دهد به اشتراک می‌گذاریم. این جزئیات امکان مقایسه مقیاس محصولاتی را که مصرف‌کنندگان بیشتر انتخاب می‌کنند، می‌دهد.

لانه شماره 1شماره 7 پرفروش ترین محصول در دسته ابزار و سخت افزار. یک محصول شماره 7 پرفروش در این دسته، تخمینی 4912 واحد در ماه را تنها در Amazon.com با استفاده از برآوردگر فروش JungleScout  برای دسته ابزار، سخت افزار و بهبود خانه به فروش می رساند.
امتیاز 4.6 از 5.0 ستاره با بیش از 11400 بررسی.

ترموستات یادگیری Nest، نسل سوم، با آمازون الکسا کار می کند

شماره 2 اکوبی

شماره 51 پرفروش ترین محصول در دسته ابزار و سخت افزار. یک محصول شماره 51 پرفروش در این دسته، با استفاده از تخمین‌گر، تخمین زده می‌شود 3389 واحد در ماه در آمازون بفروشد.
امتیاز 4.4 از 5.0 ستاره با بیش از 3500 بررسی.

ترموستات Ecobee3 با سنسور، Wi-Fi، نسل دوم، با آمازون الکسا کار می کند

شماره 3 هانیول

#572 پرفروش ترین محصول در دسته ابزار و سخت افزار. یک محصول شماره 572 پرفروش در این دسته، با استفاده از برآوردگر، تخمین زده می‌شود که 1560 واحد در ماه در آمازون بفروشد.
امتیاز 4.2 از 5.0 ستاره با بیش از 2500 بررسی.

ترموستات لمسی رنگی قابل برنامه ریزی هفت روزه وای فای هوشمند Honeywell RTH9580WF، با آمازون الکسا کار می کند

پرفروش ترین دوشاخه های هوشمند در آمازون

TP-Link پرفروش ترین دوشاخه های هوشمند را در Amazon.com ارائه می دهد. دوشاخه های هوشمند دارای وای فای هستند، نیازی به هاب ندارند و می توانند با Amazon Alex و Google Assistant ادغام شوند. آنها به نظارت بر مصرف انرژی کمک می کنند و به شما امکان می دهند دستگاه های خود را از هر جایی با برنامه تلفن همراه روشن یا خاموش کنید. دوشاخه های هوشمند TP-Link بیش از 6000 بررسی با میانگین امتیاز 4.1 از 5 ستاره در Amazon.com دارند.

دوشاخه هوشمند TP-Link، بدون نیاز به هاب، Wi-Fi، دستگاه های خود را از هر کجا کنترل کنید، با Amazon Alexa و Google Assistant (HS100)
شماره 3 پرفروش ترین در دسته ابزار و سخت افزار کار می کند. یک محصول شماره 3 پرفروش در این دسته تخمین زده می‌شود که 6424 واحد در ماه تنها در Amazon.com با استفاده از برآوردگر به فروش برسد.

TP-Link Smart Plug Mini، بدون نیاز به هاب، Wi-Fi، با Amazon Alexa و Google Assistant کار می کند، دستگاه های خود را از هر کجا کنترل کنید، تنها یک سوکت را اشغال می کند (HS105) شماره 4 پرفروش ترین در دسته ابزار و سخت افزار
. یک محصول شماره 4 پرفروش در این دسته تخمینی 6072 واحد در ماه را تنها در Amazon.com با استفاده از برآوردگر به فروش می رساند.

دوشاخه هوشمند TP-Link با نظارت بر انرژی، بدون نیاز به هاب، Wi-Fi، با Amazon Alexa و Google Assistant کار می کند، دستگاه های خود را از هر کجا کنترل کنید (HS110) #1565 پرفروش
ترین در دسته ابزار و سخت افزار

کلید روشنایی Wi-Fi هوشمند TP-Link، بدون نیاز به هاب، تک قطبی، وسایل خود را از هر کجا کنترل کنید، با Amazon Alexa و Google Assistant (HS200)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *