الگوهای تخته وایت برد بزرگنمایی برای تیم های تفکر طراحی و نوآوری


بهترین قالب ها برای استفاده با ابزار تخته سفید آنها.

Zoom یک ابزار نرم افزاری قوی برای جلسات مجازی و همکاری است که بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد و مفید را در یک مکان ارائه می دهد، از جمله تخته سفید جدیدتر. تخته سفید بزرگ‌نمایی را می‌توان در هر اتاق زوم استفاده کرد و به همه اجازه می‌دهد از هر دستگاهی، چه در محل و چه در محل، به طور همزمان با یکدیگر کار کنند. همه طرح‌های Zoom در حال حاضر برخی از تخته‌های سفید را فعال می‌کنند، با حساب رایگان به شما امکان دسترسی به 3 تخته قابل ویرایش همزمان را می‌دهد، تا طرح Enterprise، که تابلوهای نامحدود و همه ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد. در مقاله امروز، برخی از قالب‌های مورد علاقه خود را که می‌توانید با ویژگی Zoom Whiteboard برای ایجاد کارگاه‌های تفکر طراحی و نوآوری، جلسات، کنفرانس‌ها، رویدادها و موارد دیگر استفاده کنید، به اشتراک می‌گذاریم.توجه: برای مشاهده و ویرایش الگوهای زیر، باید وارد حساب کاربری زوم شوید.

1. الگوی تحلیل مسئله

این الگو مکانی عالی برای شروع زمانی است که در تلاش برای تعریف، شناسایی و درک مشکلی است که کاربران با آن مواجه هستند.

یافت شده در: طوفان فکری و ایده

2. چگونه می توانیم قالب را سوال کنیم

این الگو فضاهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا ایده ها را قالب بندی کنید و سؤالات خاصی در رابطه با مشکل یا چالشی که ممکن است در جلسه نوآوری قبلی خود شناسایی کرده باشید بپرسید.

یافت شده در: طوفان فکری و ایده، طراحی و تحقیق

3. قالب Persona Builder

پرسوناها روشی مفید برای درک اینکه کاربر کیست و به چه چیزی بیشتر اهمیت می دهد. این الگو می تواند به شما کمک کند یک کلید تجسم برای کاربر، مشتری یا شخص کلیدی در قلب فرآیند چالش یا حل مشکل خود ایجاد کنید.

یافت شده در: طوفان فکری و ایده، طراحی و تحقیق

4. الگوی گذشته نگر تیم

این الگو برای استفاده در پایان جلسه برای انعکاس تجربه مفید است، از جمله: چه چیزی خوب پیش رفت، چه چیزی نیاز به بهبود دارد، و چه اتفاقی باید بیفتد تا کارها همچنان موفق باشند.

 

نتیجه

ابزار تخته سفید جدید زوم در حال حاضر مجموعه‌ای از الگوها را دارد که ممکن است برای تیم‌های نوآور مفید باشد، و مطمئناً با ادامه رشد محصول و اضافه‌کاری بهتر، در راه است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *