افسردگی چگونه نوآوری ها را از بین می برد؟


اثرات مخرب افسردگی بر نوآوری

در حال حاضر بیش از 264 میلیون نفر از افسردگی رنج می برند. ممکن است برخی را به خوبی بشناسید، برخی زیر رادار قرار می گیرند و به خوبی با آن کنار می آیند، و برخی ممکن است مانند من و شما باشند که خودمان را متقاعد می کنیم که فقط یک مرحله است، جای نگرانی نیست. اگر به مشکلات فضای کاری نگاه کنید ، افسردگی بعد از بحران خانوادگی و مشکلات مربوط به استرس، مشکل شماره 3 است. بنابراین چگونه می‌توان چنین مشکل بزرگی را که هم بر زندگی تجاری و هم زندگی شخصی تأثیر می‌گذارد، زیر فرش انداخت؟

اثرات منفی بر اقتصاد

این امر از طرق مختلف بر اقتصاد تأثیر می گذارد: کاهش سطح تولید، همکاری کمتر، حوادث بیشتر، عدم علاقه به هر گونه ابتکار، فرآیندهای تصمیم گیری ضعیف، عدم ارتباط، درگیری های مکرر، و این فهرست همچنان ادامه دارد. بیایید حتی نوآوری ها را در نظر نگیریم زیرا چه کسی به طوفان فکری درباره ایده های جدید اهمیت می دهد، در حالی که چیزهای بیشتری در ذهن خود دارند. حتی با بهترین تلاش ها برای متحد کردن اعضای تیم و ترغیب آنها به همکاری، افسردگیهنوز به شدت مورد انگ است. از یک طرف فرد افسرده خیلی از قبول این موضوع خجالت می کشد و از قبل احساس ترحم به خود می کند و ارزش خود را زیر سوال می برد، و از طرف دیگر افرادی که مایل به کمک هستند نمی دانند چگونه به آنها نزدیک شوند و راحتی مورد نیاز را فراهم کنند. بیش از مهارت های معمولی همکاری، تلاش تیمی و منابع انسانی نیاز دارد.

مشارکت نوآوری را دوباره شروع کنید

نوآوری ها نیروی محرکه اقتصاد هستند. بدون ایده های تازه، فضای زیادی برای رفاه وجود ندارد. و ایده‌ها از افراد با انگیزه، مشتاق و مشارکت‌کننده می‌آیند. لزوماً برون‌گرا نیست، بلکه مردم را تشویق می‌کند. اینجاست که یک ابزار همکاری خوب وارد عمل می‌شود تا شانس یکسانی را برای همه فراهم کند. از طرف دیگر افراد افسرده هر چقدر هم که ایده شان عالی باشد احساس بی لیاقتی می کنند و حتی به ابتکار عمل علاقه ای نشان نمی دهند. به همین دلیل است که تشخیص زودهنگام از اهمیت بالایی برخوردار است. مطمئنا همه ما روزهایی را داریم که در اوج نیستیم، اما تیم خوبی هستیمجایی که افراد یکدیگر را می شناسند باید بتوانند تشخیص دهند که فردی از تیم آنها در یک دوره زمانی کمی عجیب و غریب است. این ممکن است شامل حضور فیزیکی آن عضو تیم، اما غیبت در ذهن، یا غیبت مکرر روزهای کاری با بهانه های عجیب یا بدون بهانه باشد. اینها همه پرچم های قرمز هستند و باز هم چیزی برای شرمندگی وجود ندارد. مهمترین چیز ارائه کمک های لازم است، زیرا تقریباً 15 درصد از مبتلایان به افسردگی دست به خودکشی می زنند. تشخیص زودهنگام، ایجاد پناهگاه های امن و حتی انتقال بار به یک یا چند عضو تیم مطمئنا به کاهش استرس کمک می کند. ایجاد محیطی که در آن صحبت کردن در مورد آن مشکلی ندارد و حتی تشویق می شود، راه بسیار خوبی برای رفتن است زیرا همه ما انسان هستیم و شما هرگز نمی دانید که چه نوع سختی می تواند شما را به سمت افسردگی سوق دهد، و می خواهید تیمتان در آنجا به شما کمک کند تا با این مشکل روبرو شوید. آی تی.بسیاری از افراد مختلف و این چیزی است که آن را فوق العاده می کند. اطمینان از اینکه همه چیز به درستی کار می کند و همه به خوبی کار می کنند، تنها بخشی از فرآیند نوآوری است.

پیامدهای همه گیر

با توجه به وضعیت همه گیر فعلی و جاری با کار از راه دور و همه چیزهایی که برای ما به ارمغان آورده است، برخی زمان بیشتری را با خود شگفت انگیز می دانند، در حالی که برخی آن را وحشتناک می دانند و زندگی شخصی آنها را به یک فاجعه یا حداقل یک فاجعه آماده برای وقوع تبدیل کرده است. . برای همه آسان نیست. همچنین متأسفانه شاهد بوده‌ایم که زنان به دلیل ماهیت شغلشان به شدت تحت تأثیر این بیماری همه‌گیر و از دست دادن شغل قرار گرفته‌اند و وقتی صحبت از افسردگی می‌شود، بیشتر تحت تأثیر آن قرار می‌گیرند. منابع انسانی می تواند کارهای زیادی انجام دهد، گروه های پشتیبانیدر میان اعضای تیم باید به جریان اصلی تبدیل شوند، زیرا نه تنها رفاه آنها را افزایش می‌دهد، بلکه به افراد کمک می‌کند تا به مسیر خود بازگردند و حتی ایده‌های واقعاً عالی در مورد چگونگی غلبه بر این مشکلات جدید به وجود آمده در اختیار شرکت قرار دهند. تنها در صورتی که ما از انگ زدن به افسردگی و برخورد صحیح با آن دست برداریم ، همکاری بسیار مهم است زیرا همه ما متفاوت هستیم و واکنش های متفاوتی از خود نشان می دهیم. اگر علائم به موقع تشخیص داده شوند، درمان آسان تر و کوتاه تر است. و ما می توانیم به زندگی روزمره و شغل خود ادامه دهیم و شادتر باشیم، زیرا می دانیم که آن را تحت کنترل داریم، و هیچ چیز برای خجالت وجود ندارد، که این فقط یک تابو نیست.

بیایید با هم جهان را نوآوری کنیم

افسردگی یک تهدید خاموش است که به آرامی وارد می شود و تمایل دارد برای مدت بسیار بسیار طولانی در آنجا بماند، و در طول آن زمان تبدیل به یک انگیزه-قاتل، سرکوب کننده ایده، حامی همکاری “NO-NO” و قلدری می شود که می خواهد. تا تمام لذت و شادی یک زندگی شگفت انگیز پر از نوآوری های نابغه و همه چیزهایی را که آنها باید به ارمغان بیاورند، در اختیار بگیرند. ما در Innovation Cloud اعضای تیم خود را جدی می‌گیریم و سعی می‌کنیم همکاری را تقویت کنیم و همه را در مکانی امن درگیر کنیم، جایی که حتی خجالتی‌ترین افراد مایل به مشارکت هستند. اگر کسب و کار شما مشکلی دارد، یا فقط می خواهید رفاه کارکنان را افزایش دهید، در جای مناسبی هستید. بیایید دنیایی نوآورانه بسازیم که در آن تابوها و انگ ها به گذشته تبدیل شوند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *