از ساختمان خارج شوید و به دنبال ایده‌های رادیکال باشید


همه ما برای زمان هایی ارزش قائل هستیم که می توانیم از میز، کامپیوتر یا تلفن فاصله بگیریم و بیرون برویم. برخی این کار را به دلیل نیاز به بالا بردن سطح نیکوتین انجام می دهند، برخی دیگر صرفاً برای دور شدن و شاداب شدن.

دلیل دیگر برای بیرون رفتن از دفتر، زمانی است که صحبت از تفکر متفاوت در کسب و کار می شود، استیو بلنک به عنوان بخشی از مانیفست توسعه مشتری ، فریاد “از ساختمان خارج شوید” را افزایش می دهد تا از طریق جمع آوری این فرضیه را به نیازهای واقعی مشتری تبدیل کند. داده های سخت مشتری با بکارگیری مجموعه ای از اصول توسعه که در آن ترکیب تکرار سریع، ایجاد محورهای ثابت، در کشف مشتری و اعتبارسنجی یک مدل کسب و کار به عنوان حقایق، موارد بسیار ارزشمند، مرکزی می شود، زیرا این اصول اغلب فقط در جایی که مشتریان زندگی می کنند یافت می شوند و برای رسیدن به آن باید مکرراً به آنجا بروید. حداقل محصولات قابل دوام که مفروضات شما را تایید می کنند.

product_managers_must_get_out_of_the_building.jpg

هر چند وقت یکبار با مشکل یا چالشی روبرو می شویم که با نشستن پشت میزمان قابل حل نیست، باید برویم و جای دیگری را جستجو کنیم؟ مشکل این است که ما تمایل داریم به مکان های آشنا برویم. آن هنجارهای آزمایش شده و آزمایش شده، پاسخ های مورد انتظار که به خوبی به عنوان راه حل های صنعتی ما توسعه یافته اند و به عنوان ویژگی هایی که مشتریان ما انتظار دارند تثبیت شده اند. ما خود را در دسته بندی خود غوطه ور می کنیم زیرا آن را به عنوان مکانی طبیعی برای شروع می دانیم.

با این حال، اگر به سادگی در آنجا توقف کنیم و راه‌حل رایج را به کار ببریم، مقدار زیادی را از دست می‌دهیم، فرصت واقعی برای به چالش کشیدن و ارائه راه‌حل‌هایی را از دست می‌دهیم که می‌توانند بازی را تغییر دهند یا می‌توانند دیدگاه‌ها و نیازهای مشتری را به روش‌های متفاوت متفاوتی تغییر دهند.

رفتن به فراصنعت

آیا متوجه شده اید که امروز به نظر می رسد هیچ چیز تنها نیست. اکنون ارتباط بیشتری دارد و بیشتر به دیگران وابسته است. شرکت‌های بیشتر و بیشتری از جعبه صنعت خود خارج می‌شوند، مدل‌های تجاری کاملاً متفاوتی را شکل می‌دهند، محصولات، خدمات و فرآیندهایی را ارائه می‌کنند که همگی در خارج از صنعت خود دیده می‌شوند و دریافته‌اند که می‌توان آنها را در صنعت خود به کار برد.

مرزهای صنعت در حال محو شدن هستند، شرکت‌های کوچک‌تر، چابک‌تر و به شدت مخرب‌تری وجود دارند که تلاش می‌کنند تا موجود را به ترجیح جدید تغییر دهند. بازیکنان شناخته شده ای که به انتخاب موارد آشنا ادامه می دهند در معرض خطر فزاینده ای از دست دادن هستند.

کل مفهوم فراصنعتی جستجوی ایده های جدید است

بررسی‌های بین‌صنعتی توانایی‌های ما را برای پرسیدن سؤالات مختلف، ترکیب عناصری که بدون ذهن بازتر انتظار نمی‌رود، یافتن الگوهای نوآوری جدید و سپس آزمایش مفاهیم از طریق تکنیک‌های اعتبارسنجی مشتری جدید مانند فرآیند توسعه مشتری استیو بلنک، توسعه می‌دهد. اهمیت اکتشاف بین صنعتی برای نوآوری متفاوت در حال افزایش است.

به این مثال‌ها در http://www.crossindustryinnovation.com/15-examples/ نگاهی بیندازید که راه‌های هوشمندانه‌ای برای شروع سریع تفکرتان با ترسیم تشابهات و انتقال رویکردها بین زمینه‌ها، فراتر از مرزهای صنعت، بخش خود، نشان می‌دهد. منطقه یا دامنه

ما امروز باید «هنر» پرسشگری خود را بسیار بیشتر رشد دهیم. سؤال کردن در حال تبدیل شدن به یک دارایی استراتژیک است، کافی است به این سی سؤال چه می‌شد نگاهی بیندازید تا در آینده خود تجدید نظر کنید .

هنر در این پرسش دائماً پرسیدن “چرا، چه می شود اگر و چگونه” است تا بتوانید الگوی نوآوری قابل اجرا را کشف کنید که می تواند از صنعت دیگری به صنعت شما برای یک محصول، خدمات یا فرآیند کاملاً متفاوت منتقل شود.

یک کتاب واقعا عالی ” Not Invented Here- Cross Industry Innovation ” نوشته رامون ولینگ و مارک هلون وجود دارد که در می 2015 منتشر شد، و برای حمایت از این موضوع، آنها یک وب سایت اختصاصی دارند که در آن می توانید یک سایت مرجع عالی را پیدا کنید. گردآوری شده است تا به شما کمک کند تا تلاش‌های نوآوری بین‌صنعتی خود را شروع کنید تا محصولات/خدمات، فرآیندها، مدل‌های کسب‌وکار، استراتژی و فرهنگ خود را ارتقا دهید. از سواری لذت ببرید!

101 سایت فوق‌العاده صنایع متقاطع آنها برای کاوش و الهام گرفتن و شگفت‌زده شدن از تمام رویکردهای رویکردهای بین‌صنعتی که از صنعتی به صنعت دیگر حرکت می‌کنند، فوق‌العاده است.

توانایی کار انتزاعی

آیا می‌توانیم تفکر تثبیت‌شده خود را از واقعیت‌های عینی، اشیاء خاص، یا مصادیق واقعی جدا کنیم و قضاوت را به حالت تعلیق درآوریم و به دنبال ارتباطات جدید و متفاوت باشیم؟ این قدرت مشاهده تفاوت‌های متمایز در امکان نوآوری است که می‌تواند به محصول، خدمات یا فرآیند کاملاً متفاوت تبدیل شود و الگوی نوآوری قابل اجرا را پیدا کند که می‌تواند در صنعت شما اعمال شود. توسعه هنر همیشه طرح این سوال که “این چه می تواند باشد؟” نیاز به لنز جدیدی از فکر درک شده دارد.

استفاده از یک رویکرد مفهومی یا نظری تر، داشتن ذهنی باز برای دیدن الگوها و ارتباطاتی است که معمولاً در صنعت شما اعمال نمی شود، اما می تواند به طور اساسی برای کشف متفاوت باشد.

سپس با تبدیل این موارد به فرضیه‌ای که این ایده را به فرآیند اعتبارسنجی مشتری منتقل می‌کند و سپس می‌توانید فرآیند مدیریت ناب خود را برای ساخت نمونه‌های اولیه، آزمایش‌ها و تکرارها راه‌اندازی کنید تا این «از ساختمان» برای آن ساخت تجربی و آزمایش مشتری ساخته شده بر روی آن انجام شود. اعتبارسنجی و آزمایش مداوم، ترکیب ایده های کاملاً متفاوت با نیازهای مشتری.

اغلب این سخت‌ترین کار است، زیرا باید برای غلبه بر این ذهنیت “اینجا اختراع نشده است، بنابراین برای ما کار نخواهد کرد” تلاش کنید. تبدیل “بله اما”… به “بله و” سخت است. تغییر ادراکات ثابت بسیار سخت است اما به طور بالقوه بسیار مفید است. این می تواند با ترجمه آنچه در به کار بردن قیاس ها به راه حل هایی که مشکلات مشتری شما را حل می کند، به شما مزیت رقابتی واقعی بدهد.

سفر خود را فقط با بیرون رفتن شروع کنید

هنگامی که شما این سفر را آغاز می‌کنید، این است که بدانید سوال یا چالش نوآوری که می‌خواهید حل کنید واقعاً درباره چیست. این را با صرفاً به دنبال گسترش محصول موجود خود اشتباه نکنید، این سؤال در مورد نوآوری است که می تواند کاملاً متفاوت باشد:

  • مسائل اصلی که مشتریان شما دوست دارند حل شوند چیست؟
  • آیا می توانید بهترین روش موجود را فهرست کنید، اثرات مطلوب آن را روشن کنید اما آیا نیازهای واقعی را برآورده می کند؟
  • چه الهاماتی را می توانید از یک صنعت دیگر برای رسیدن به “عمل بعدی” که به نیازهای واقعی نزدیکتر می شود، جمع آوری کنید؟

بنابراین، همانطور که در سراسر صنعت جستجو می‌کنید، سؤالات را در قالب « چگونه می‌توانیم » تنظیم می‌کنید: تطبیق، غنی‌سازی، سفارشی‌سازی، یک عنصر و اعمال آن، گسترش، یادگیری، آزمایش، اصلاح، ترکیب، ترکیب یا بازی با آن که تفکر ما را تغییر می‌دهد. این مانند بلوک های سازنده دانش است (لگو فکر کنید) که به یکدیگر متصل می شوند.

نمونه‌های زیادی در این سایت متقاطع صنعتی وجود دارد تا «آبمیوه‌ها جاری شوند». یکی از مواردی که من به آن برخورد نکرده بودم، استفاده از ده نوع نوآوری بود که اخیراً در پست استفاده از چارچوب ده نوع نوآوری با ایجاد یک نمای کلی تاکتیک‌های فوق‌العاده که در اینجا به‌عنوان نمودار دیواری تولید شده است توضیح داده شد که خود را به پرسش‌های بین‌صنعتی وصل می‌کند. قالب بندی برنامه بالقوه

در نهایت باید زمانی را برای بررسی Micro، Macro و Mega Trends در نظر بگیریم

گرایش‌های زیادی وجود دارد که می‌توان با استفاده از این کلاه پرسشگری به آن‌ها دست یافت و کشف کرد. اگر می توانید دست خود را بر روی نقشه روندها بگذارید که می تواند به شما الهام بخش باشد، بهتر است. فقط به این فکر کنید که چگونه فرهنگ دیجیتال، جهانی شدن، فردگرایی، آرزوهای فزاینده (و عمیق‌تر شدن نارضایتی)، دسترسی ما به اطلاعات، شهرنشینی، سلامت و تندرستی، تغییرات آب و هوا و رهبری شرکت‌ها، همگی نقاط محرک تغییر هستند. از آنجایی که ما به دنبال ایده‌هایی از این روند هستیم، آنها می‌توانند از نمونه‌های بین‌صنعتی متعددی در مورد نحوه بهره‌برداری از این موارد به دست آیند و این می‌تواند منجر به فرصت‌های همکاری متقابل یا توانایی دستیابی به سراسر صنعت و کشف افکاری شود که می‌توانند مجدداً اعمال شوند. در کسب و کار شما

 

خلاصه

در زمانی که شرکت‌ها به نوآوری‌های رادیکال‌تر و تغییردهنده‌تر نیاز دارند، تا بتوانیم با چالش‌های پیش روی آنها یعنی تعقیب رشد، جلوگیری از افزایش رقابت و ادغام هرچه بیشتر مرزهای صنعتی روبرو شویم، باید راه‌هایی برای شروع سریع خود پیدا کنیم. تلاش های نوآوری به روش های کاملاً متفاوت

با ترسیم قیاس ها و انتقال رویکردهای جدید به دست آمده در جستجو در صنایع مختلف و سپس با قرار دادن آنها در زمینه خاص نیازهای مشتری شما، می توانیم شروع به توسعه محصولات، خدمات و فرآیندهای جدید به طور متفاوتی کنیم و این می تواند با ایجاد آن ارتباطات متفاوت و دائمی به دست آید. پرسیدن سوالاتی برای چارچوب بندی و بررسی راه حل های دیگر صنعت به راه حل هایی که پتانسیل واقعی در شما دارند.

با شکستن الگوها و هنجارهای موجود که می تواند تفکر را به طور اساسی تغییر دهد و بازی را تغییر دهد، به سمت “عمل بعدی” کار می کند. با قدم گذاشتن به ناشناخته ها و کاوش در مکان هایی که معمولاً برای حل مشکلات خود تحقیق نمی کردید و بخشی از این برنامه از توجه روزافزون به شیوه های نوآوری بین صنعتی ناشی می شود. بسیاری از آنها را می‌توان در راه‌حل‌های شما به کار برد تا تغییر دهندگان بازی یا رویکردهای کاملاً متفاوتی را برای ارائه آن نیازهای مشتری که اغلب در ابتدا پنهان هستند، ارائه دهید.

“فقط بیرون آمدن” شما در تفکر و کاوش ممکن است شروع یک تغییر واقعی بازی باشد و ممکن است کمی بیشتر از زمان دور شدن از میزتان بگیرد و ممکن است بسیار ارزشمند باشد که برای محصولات جدید وقت گذاشته اید. ، خدمات و فرآیندها.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *