ارزیابی های برتر نوآوری برای به دست آوردن بینش در مورد تلاش های شرکت شما


بسیاری از شرکت‌ها در تلاش هستند تا محصولات و خدمات خود را برای تطابق بهتر با نیازها و خواسته‌های مشتریان خود نوآوری کنند . خوشبختانه، منابعی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا میزان عملکرد شرکت شما را تجزیه و تحلیل کنید و چه زمینه هایی را باید بهبود بخشید. امروز ما بهترین ارزیابی‌های نوآوری را که می‌توانید به صورت آنلاین انجام دهید، به اشتراک می‌گذاریم تا به شما کمک کند تا در مورد تلاش‌های شرکت خود اطلاعاتی کسب کنید.

1. تأثیر نوآوری

پتانسیل تحول آفرین تفکر طراحی را درک کنید 

ارزیابی Innovation Impact™ به تیم ها کمک می کند تا به سرعت رفتارهای خاصی را شناسایی کنند که منجر به بهبود نتایج نوآوری می شود و همچنین از تنوع نقاط قوت تیم خود بهره می برد.
گزارش ارزیابی تاثیر نوآوری
ارزیابی Innovation Impact™ با مشارکت نویسنده و مربی برجسته پروفسور Jeanne Liedtka  (دانشگاه ویرجینیا، دانشکده تجارت Darden) و نویسندگان همکار Karen Hold و Jessica Edridge توسعه داده شد. بر اساس بیش از یک دهه تحقیق با 100 سازمان، به تیم ها کمک می کند تا ذهنیت های پایداری را ایجاد کنند که به طور مداوم به نتایج بهتر و نوآورانه تر منجر شود.
  • 44 سوال بصری
  • بدون نیاز به تجربه طراحی یا نوآوری
  • سوالات بر اساس فراوانی رفتارهای قابل مشاهده
  • تکمیل آنلاین 15 دقیقه طول می کشد

2. کارت امتیازی مبتکر

تکمیل این ابزار رایگان است و شما یک پی دی اف بصری دریافت می کنید که نتایج شما را نشان می دهد و به شما کمک می کند تا کارهایی را که ممکن است انجام دهید بیاموزید. این کارت امتیازی به 6 اهرم رهبری نوآوری تقسیم می‌شود و امتیاز شما به‌عنوان بالا (شما عالی کار می‌کنید)، متوسط ​​(هنوز فضای سر زیاد است) و پایین (فرصت بزرگ برای حرکت دادن سوزن) طبقه‌بندی می‌شود.

نظرسنجی ارزیابی کارت امتیازی مبتکرزمینه های تمرکز کارت امتیازی نوآوری برای تغییر رفتار نوآوری عبارتند از:

I. انگیزه

استراتژی: چقدر کسب و کار خود را با اولویت های نوآوری هماهنگ می کنید؟

بازخورد: چقدر به پیشرفت و تطبیق تیم ها کمک می کنید؟

II. فرصت

سیستم ها: چقدر منابع را با موفقیت در دسترس قرار می دهید؟

پشتیبانی: چقدر در پرورش فرهنگ عمل خوب هستید؟

III. قابلیت

مهارت ها: چقدر در تعبیه مهارت های حل مسئله مهارت دارید؟

استعداد: چقدر در مورد جمع آوری تیم های مناسب قصد دارید؟

3. سبک های نوآوری

این ارزیابی به سازمان ها کمک می کند تا راه هایی را که در آنها نیاز به نوآوری دارند، درک کنند. همچنین در مورد اینکه چه رویکردهایی بر اساس رفتار و فرهنگ شرکت برای آنها بهتر عمل می کند، بحث می کند.

4. InnovationPoint

این ارزیابی اولیه به شما کمک می کند تا فراتر از آنچه در مورد نوآوری شرکت خود باور دارید حرکت کنید. ارزیابی عملکرد شما را در مورد 10 عنصر کلیدی نوآوری مقایسه می‌کند تا بتوانید نحوه بهبود فرآیندهای خود را در حرکت رو به جلو شناسایی کنید.

5. نوآوری شما

Innovation You 3 ارزیابی سفارشی برای افراد، گروه ها و یک ارزیابی عمیق کامل برای هر دو ارائه می دهد. این فرآیند بینش هایی را در مورد نحوه کار با دیگران و همچنین یک فرد به دست می آورد.

6. CIMS

CIMS چندین ارزیابی نوآوری از جمله دو مورد مورد علاقه را ارائه می دهد. یکی بر تجزیه و تحلیل آنچه در فرآیندهای مدیریت نوآوری شما اشتباه می شود متمرکز است. دیگری می تواند به شما بیاموزد که چگونه فرهنگ نوآوری را در شرکت خود تشویق کنید.

7. HBR

آخرین آزمایش در این لیست مربوط به هاروارد بیزینس ریویو است و به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا شرکت شما واقعاً قادر و آماده نوآوری است یا خیر.

8. نمایه بسادور

ارزیابی های فردی می تواند به شما در شناسایی نیازهای استعداد سازمانی و فرصت های فردی برای تمرکز بر نوآوری از سوی افراد خاص کمک کند. نمایه بسادور افراد را ارزیابی می کند تا مشخص کند کدام یک از چهار سبک اصلی حل مسئله را ترجیح می دهند: پیاده کننده، مولد، بهینه ساز، یا مفهوم ساز. این رویکرد می‌تواند برای ارزیابی اولویت‌های فردی برای جنبه‌های کلیدی فرآیند نوآوری، و سپس تشکیل تیم‌هایی با توازن پروفایل‌ها مفید باشد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *