درباره آینده کاری و اینکه چگونه سازمان شما می تواند آموزش ها یا کارگاه های آموزشی مبتکرانه FOW را دریافت کند، بیشتر بیاموزید.

بسیاری تعجب می کنند که آینده کار دقیقاً چگونه خواهد بود، به خصوص در یک چشم انداز همه گیر پس از 2020 که دائماً در حال تغییر است. کسب‌وکارها و سازمان‌ها در حال گذار از حالت «بحران» و به «عادی جدید» هستند، با این درک که ما در دنیای VUCA زندگی می‌کنیم که در آن اختلالات بخشی از هنجار است. اکنون زمان مهمی برای آگاهی و تجزیه و تحلیل است که آینده محل کار در حال شکل گیری است و چگونه کسب و کار یا سازمان شما می تواند با این تغییرات در محیط خاص شما سازگار شود. کارگاه های تفکر طراحیمی تواند به سازمان شما کمک کند تا همدلی، تعریف، همسویی و ایده های همکاران خود را که آینده محل کار شما را تشکیل می دهند، به دست آورد – به هر شکلی که ممکن باشد. در پست امروز، به برخی از این روندها و بینش‌های اخیر و همچنین نحوه دریافت کارگاه‌های نوآوری سفارشی یا آموزش در مورد انطباق با آینده کاری خواهیم پرداخت.

آینده کار: 4 روند کلیدی که باید تماشا کنید

بیشتر این روندها قبل از اینکه همه‌گیری جهان ما را تغییر دهد شروع شد، اما پس از آن سرعت بیشتری گرفت. از کار از راه دور گرفته تا اتکای فزاینده به فناوری، روندهای بسیاری وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

1. افزایش کار از راه دور

طبق تحقیقات اولیه در سال جاری، بسیاری از مشاغل انتظار دارند که تعداد کارمندانی که عمدتاً از خانه کار می کنند پس از همه گیری افزایش یابد. به نظر می رسد که این دیدگاه با آنچه کارمندان می خواهند مطابقت دارد – در یک نظرسنجی IBM، 75٪ از کارمندان گفتند که مایلند حداقل گاهی اوقات به کار از راه دور ادامه دهند، و بیش از نیمی (54٪) دوست دارند این روش اصلی آنها باشد. کار کردن. برای موفقیت در دنیای افزایش کار از راه دور، مدیران استخدام باید مهارت های دیجیتال و مهارت های همکاری مجازی را در اولویت قرار دهند. کسب و کارها باید نحوه تعیین اهداف، مدیریت عملکرد و ارزیابی کارکنان را در دنیایی که به تدریج به سمت کار از راه دور تغییر می کند، در نظر بگیرند.

2. استفاده از کارگران آزاد/گیگ

برخی از کارفرمایان به طور فزاینده ای از کارمندان تمام وقت به کارگران احتیاطی به عنوان یک جایگزین کم هزینه و کارآمد تغییر می کنند. استفاده از کارگران بیشتر انعطاف پذیری بیشتری را برای کارفرمایان فراهم می کند، با این حال، بررسی نحوه اعمال سیستم های مدیریت عملکرد برای این کارگران همچنان چالشی برای منابع انسانی خواهد بود.

آموزش در مورد آینده کار پیدا کنید.

3. تطبیق فناوری بهره وری

یکی دیگر از نتایج کار از راه دور در طول قرنطینه‌های COVID-19، انطباق فناوری‌های بهره‌وری و کارایی متعدد برای تعامل با کارمندان، تعیین بار وظایف و نظارت بر عملکرد بود. ابزارهای کنفرانس وب مانند زوم توسط بسیاری برای هماهنگ کردن جلسات مجازی با کارمندان، مشتریان و دیگران استفاده می شد. این ابزارهای نرم افزاری کار از راه دور احتمالاً بخشی از گردش کار سازمان باقی خواهند ماند و در سال های آینده نیز استفاده خواهند شد.

4. بر یادگیری مادام العمر/توسعه مستمر تمرکز کنید

سازمان ها همگام با جهان در حال دگرگونی هستند. ما باید یاد بگیریم که چگونه کارهای جدید را به روش های جدید انجام دهیم. ما باید به سرعت یاد بگیریم و دوباره یاد بگیریم. با افزایش نیاز به یادگیری، توسعه و رشد کارکنان، احتمالاً شاهد فشار برای یادگیری مادام‌العمر و رویکردهای جدید برای آموزش خواهیم بود. کارمندانی که به ارتقاء و ارتقاء سطح مهارت خود ادامه می‌دهند، می‌توانند نسبت به همتایان خود که این کار را نمی‌کنند، با ارزش بیشتری مشارکت کنند، به‌ویژه زمانی که زمان واکنش به تغییرات و یادگیری نحوه انجام کار جدید به روش جدید است. سازمان‌ها باید چابک‌تر باشند و کارمندان می‌توانند روی توسعه مهارت‌های حیاتی برای آینده تمرکز کنند تا خودشان هم در یادگیری و هم در انجام دادن چابک‌تر باشند.

تحقیقات و مطالعات در مورد آینده کار

بسیاری از سازمان‌ها مانند McKinsey & Company و Deloitte تحقیقاتی را در مورد این روندها و سایر روندهای مؤثر بر آینده کار انجام داده‌اند. در اینجا چند پیوند اضافی به مطالعات آنها وجود دارد.

مک کینزی و شرکت

McKinsey یک بخش کامل از وب سایت خود را به محتوا و تحقیقات مرتبط با آینده کاری اختصاص داده است. از تغییرات پس از COVID-19 گرفته تا اتوماسیون و فناوری، می‌توانید پیش‌بینی‌ها و اطلاعات تیم کارشناسان آن‌ها را در اینجا مرور کنید .

دیلویت

Deloitte Insights همچنین یک مجموعه اختصاصی در وب سایت خود دارد که مربوط به آینده کاری است. گزارش ویژه آن‌ها، استراتژی‌های نیروی کار برای بهبودی پس از کووید 19 ، به ویژه در میان تغییر محیط‌های کاری و رفتار مرتبط با همه‌گیری مرتبط است. منابع اضافی از Deloitte را در اینجا بیابید .

سریدین

در حالی که این گزارش قبل از تأثیر جهانی COVID-19 تکمیل شده است، بسیاری از بینش های به دست آمده از این مطالعه تحقیقاتی هنوز در دنیای پس از COVID-19 مرتبط هستند. این مطالعه با متخصصان سطح مدیر و بالاتر از ایالات متحده و کانادا از شرکت هایی با بیش از 1000 کارمند مصاحبه کرد. شرکت کنندگان از صنایع مختلف مانند مالی، خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی و غیره بودند.

مرسر

گزارش 2020 مرسر شامل بازخورد کارمندان در بیش از 30 کشور برای درک چالش ها و فرصت هایی است که با آن روبرو هستند. این مطالعه همچنین تلاش کرد تا مشاهده کند که چگونه سازمان‌های پیشرو به ایجاد نیروی کار متعهد و کارآمد در میان زمان‌ها و نیازهای کارکنان در حال تغییر ادامه می‌دهند.

آموزش برای آینده کار و کارگاه های FOW

اگر کسب و کار یا سازمانی هستید که می‌خواهید برای آینده آماده شوید، جلسه آموزشی یا کارگاه آموزشی نوآورانه خود را سازماندهی کنید که به مدیریت و کارکنان کمک می‌کند تا با زمان‌های در حال تغییر سازگار شوند. آموزش نوآوری می تواند با توصیه یک کارگاه شخصی بر اساس اهداف و نیازهای سازمان به شما کمک کند تا با این کار شروع کنید. با استفاده از روش‌شناسی نوآوری و تفکر طراحی، می‌توانید فرهنگ جذاب‌تر و نوآورانه‌تری را در سازمان خود ایجاد کنید که با در نظر گرفتن آینده کاری طراحی شده است.